Zintegrowanie oprogramowanie z Google Maps

31 października 2011 adminWP OgólneOprogramowanie interentowe

Ludzie przypatrują się jej z zachwytem. Traktują z szacunkiem, używają z miłością. Galactica VIRGO – nowe spojrzenie na oprogramowanie dla biur nieruchomości. Wielomodułowy system pozwoli Ci na chwilę relaksu przed komputerem, w intuicyjny sposób poprowadzi Cię przez procesy wprowadzania ofert, kojarzenia z klientami, praktycznie rzecz biorąc całą metodykę prowadzenia biura.
VIRGO – oprogramowanie sieciowe dla agencji nieruchomości zintegrowany jest ze stroną internetową biura, na której automatycznie zamieszczane są oferty wprowadzane przez Ciebie do bazy. Wewnątrzsystemowy komunikator pozwoli Twoim agentom na szybką komunikację między sobą. Automatyczny eksport ofert do portali ogłoszeniowych pozwoli zaoszczędzić Ci masę czasu, a możliwość wysyłania powiadomień z opisem ofert do klientów zapewni szybkie rozpowszechnienie informacji, których owi klienci poszukują.
Zastosowanie lokalizatora nieruchomości przy wsparciu map Google to ułatwienie zasługujące na pochwałę, a wprowadzenie aplikacji na urządzenia mobilne to pomysł innowacyjny, gwarantujący wprowadzanie ofert do systemu przez agenta, który jest aktualnie u klienta. Oferta od razu znajdzie się w Twojej bazie ofert i będzie dostępna dla innych agentów oraz publikowana na stronie WWW biura.

ofertówkiWydruki


Dodaj komentarz

Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/